Facebook

Olsztyn - salon meblowy - Elit Meble

Nasza historia - Olsztyn - Salon Meblowy

Projektowaniem mebli na wymiar zajmujemy się i pasjonujemy już od ponad 15 lat, czego efektem są dziesiątki wykonanych realizacji oraz rzesze zadowolonych klientów, potwierdzających nasze kompetencje oraz zaangażowanie  w zakresie kompleksowego kreowania niepowtarzalnych wnętrz.

Powstała firma Elit Meble z powodzeniem kontynuuje tę pasję i filozofię tworzenia mebli, bowiem aranżacja wnętrz jest dla nas procesem, w którym nic nie zostawiamy przypadkowi. Wykorzystując bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, pragniemy usatysfakcjonować najbardziej wymagające gusta, tworząc meble maksymalnie dopasowane do charakteru oraz indywidualnych oczekiwań użytkowników.

Od początku postawiliśmy na wysoką jakość obsługi oraz wykonywanych mebli, zwracając szczególną uwagę zarówno na profesjonalne podejście, jak i precyzję wykonania oraz jakość używanych materiałów.

Wiedząc również, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie, stworzyliśmy zgrany i dobrze dobrany zespół, połączony pasją oraz chęcią nieustannego rozwoju, przez co nigdy nie stoimy w miejscu.

Te skrupulatne założenia towarzyszą nam każdego dnia, gwarantując oryginalne i udane realizacje, stale poszerzając grono zadowolonych nabywców, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem.


Filozofia

Naszą misją jest kreowanie idealnych wnętrz i przestrzeni, poprzez tworzenie mebli jak najbardziej przyjaznych Twojemu otoczeniu.

Lubimy i potrafimy słuchać, chcemy wiedzieć jak najwięcej, bo im lepiej poznamy Ciebie, tym doskonalsze będą Twoje meble. Dzięki temu projektujemy meble zgodnie z Twoim stylem życia, a praca staje się prawdziwą przyjemnością i przynosi ogromną satysfakcję. Nic nas bowiem nie cieszy bardziej, niż przekształcanie Twoich marzeń i pomysłów w realną rzeczywistość.

W wyniku tego możesz cieszyć się przez wiele lat przyjaznym i komfortowym miejscem pracy bądź wypoczynku.


Dlaczego warto nas wybrać?

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i jesteśmy gotowi do tego, aby zapewnić im zawsze obsługę na najwyższym poziomie.

W razie dodatkowych pytań dotyczących oferowanych przez nas usług prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub też przez e-mail.

 


 
ELIT MEBLE
 
ul. Metalowa 6c/2
10-603 Olsztyn
 
Tel: +48 606 709 089
e-mail: biuro@elitmeble.com.pl
 
Copyright © 2014 Elit Meble - All rights reserved
Projekt i wykonanie: Artneo.pl