Facebook

Jak pracujemy? Kilka kroków ku upragnionym meblom ...


Od początku istnienia firmy kładziemy ogromny nacisk na indywidualne podejście i kontakt z Klientem, ponieważ zdajemy sobie doskonale sprawę, że to podstawa owocnej, partnerskiej współpracy i satysfakcjonujących efektów. Wykonujemy świadczone usługi przy Twoim czynnym udziale, z zachowaniem wszelkich istotnych preferencji – to Ty decydujesz o końcowych szlifach i zmianach, a my realizujemy Twoje oczekiwania.

Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet wysoce nietypowym projektom oraz usatysfakcjonować najbardziej wyrafinowane gusta, tworząc jedyne w swoim rodzaju meble, maksymalnie dopasowane do zróżnicowanych potrzeb naszych odbiorców.


Konsultacje, wycena.

Od momentu, kiedy kontaktujesz się z nami, maksymalnie angażujemy się, by wnikliwie poznać Twoje preferencje, co jest priorytetem i fundamentem naszej dalszej pracy. Szanując czas naszych Klientów, szybko udzielamy odpowiedzi na wszelkie zapytania, także techniczne, dążąc do zaproponowania najbardziej trafionych rozwiązań.

Niezobowiązującą współpracę proponujemy zacząć od dostarczenia nam podstawowych informacji oraz wstępnych wymiarów pomieszczenia, dzięki czemu będziemy mogli przygotować wspólnie z Tobą wstępny, bezpłatny projekt. Dokładność pomiarów, wszelkie przekazane sugestie oraz ilość uzgodnionych szczegółów podczas konsultacji z projektantem, pozwoli możliwie precyzyjnie i rzetelnie oszacować kalkulację kosztów realizacji.

Ceniąc przyjazną atmosferę, szczerość i otwartość wzajemnej komunikacji, pozostawiamy Ci swobodę w przedstawianiu własnych pomysłów i rozwiązań. Jednocześnie cały czas możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo i doświadczenie, nakierujemy Cię na odnalezienie inspiracji i pomożemy w optymalnym wyborze.

To Ty musisz być zadowolony i decydujesz co jest dla Ciebie najlepsze, dlatego nie dążymy do realizacji za wszelką cenę.


Pomiar, projekt.

Po akceptacji wstępnego projektu oraz wyceny, potwierdzimy otrzymane wymiary, dokonując skrupulatnych pomiarów Twojego pomieszczenia i oceny technicznej pod kątem wykonanego wcześniej wstępnego projektu oraz naszych ustaleń.

Następnie przygotujemy dokładną wizualizację komputerową 3D, uwzględniając wszelkie ewentualne zmiany czy sugestie wynikłe po pomiarach. Wspólnie zdecydujemy o ostatecznym kształcie mebli, pamiętając o indywidualnych upodobaniach, funkcjonalności i estetyce, ale również o możliwościach finansowych.

Zaprezentujemy szeroki wachlarz materiałów, frontów, kolorów, wykończeń, rozwiązań, elementów wyposażenia czy wszelkich dodatków, by zaoferować Ci najbardziej szerokie i optymalne możliwości trafnego wyboru. Idąc z duchem czasu z przyjemnością i zaangażowaniem zadbamy, by ogólna stylistyka i dobrane komponenty, stanowiły zgraną i udaną kompozycję.

Bo każdy szczegół jest ważny.


Umowa, realizacja.

Po zatwierdzeniu przez Ciebie ostatecznej wersji projektu, a więc układu mebli, materiałów, kolorystyki, wyposażenia i wszelkich szczegółów zamówienia, możemy przystąpić do realizacji zlecenia, dokonując formalności i podpisując umowę.

Po podpisaniu dokumentów sporządzamy plany przyłączy elektrycznych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych oraz pozostałych istotnych kwestii technicznych, np. podwieszanych sufitów, co pozwoli uniknąć kosztownych zmian oraz niepotrzebnych błędów i przygotować odpowiednio pomieszczenie do montażu oraz użytkowania mebli. Rozplanowanie instalacji omówimy wspólnie z wykonawcami bezpośrednio u Ciebie i skorygujemy na bieżąco, czuwając stale nad inwestycją.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie inwestycji, by całość procesu odbywała się sprawnie i bezproblemowo.


Produkcja, montaż.

Przy produkcji mebli korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego oraz wykwalifikowanego personelu, aby sprostać wykonywaniu najbardziej nietypowych zamówień, zachowując przy tym najwyższe standardy funkcjonalności i wytrzymałości. Czas realizacji kompleksowego zlecenia dopasowywany jest do Twoich indywidualnych potrzeb i trwa zwykle 4-8 tygodni.

W uzgodnionym wspólnie terminie dostarczymy meble, które zostaną zamontowane przez doświadczoną i sprawną ekipę montażową, z uwzględnieniem wszelkich zasad estetyki i kultury pracy. Podczas realizacji zabudowy kuchennej zamontujemy również Twój sprzęt AGD, a w przypadku zakupu urządzeń w naszym studio także podłączymy je bezpłatnie do instalacji, aby umożliwić komfortowe użytkowanie kuchni już od pierwszych chwil.

Po sprawdzeniu i akceptacji zgodności usługi z dokumentacją projektową oraz naszymi ustaleniami, pokażemy jak wygodnie używać nowych mebli i urządzeń, by mogły służyć Tobie i bliskim bezproblemowo przez wiele kolejnych lat.


Gwarancja, serwis.

Na nasze meble udzielamy 3-letniej gwarancji, część okuć które stosujemy posiada również dożywotnią gwarancję producenta.

Nie zapominamy o naszych Klientach także po okresie ochronnym, serwisujemy bowiem wykonane meble, jeżeli zachodzi tylko taka potrzeba. Pomożemy rozwiązać problemy z każdą zabudową, jeśli tylko wystąpią, bo chcemy być z Tobą w każdym momencie użytkowania mebli, także po realizacji.

Gwarantujemy ogromne zaangażowanie i najwyższą jakość obsługi na każdym etapie inwestycji, by stworzone w efekcie końcowym meble były wyjątkową wizytówką Twoich wnętrz.


 
ELIT MEBLE

ul. Metalowa 6c/2

10-603 Olsztyn

 
Tel: +48 606 709 089
e-mail: biuro@elitmeble.com.pl
Copyright © 2014 Elit Meble - All rights reserved
Projekt i wykonanie: Artneo.pl